Dom ProduktySekwencjonowanie klasy Chymotrypsyna

Super Nuclease, z Serratia marcescens

Super Nuclease, z Serratia marcescens

  • Super Nuclease, z Serratia marcescens
Super Nuclease, z Serratia marcescens
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: YAXINBIO
Orzecznictwo: NSF ISO 9001:2015
Numer modelu: RSN20
Zapłata:
Zasady płatności: T / T
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Numer katalogu:: RSN20 CAS:: 9025-65-4
WE:: 3.1.30.2 Czynność:: 250 jednostek/μl
Czystość:: ≥99%

Wspaniały Nukleaza

Nr kat.: RSN20

CAS: 9025-65-4

WE: 3.1.30.2

Temperatura przechowywania: -20 ℃

Źródło: E coli

 

1.Opis

Nukleaza Benzonazowa, Synonimy: Endonukleaza Benzonazowa, Super Nukleaza, TurboNukleaza, Nukleaza Uniwersalna, niespecyficzna endonukleaza pochodząca z Serratia marcescens.Nukleaza Yaxin Benzonase ma wysoką aktywność i specyficzność enzymatyczną, może ciąć dowolne nukleotydy w łańcuchu, aby całkowicie strawić kwas nukleinowy na oligonukleotydy 5'-monofosforanowe o długości 3-8 zasad, które mogą degradować różne formy DNA i RNA ( dwuniciowe, jednoniciowe, liniowe, okrągłe, naturalne lub denaturowane) w szerokim zakresie warunków (6M mocznik, 0,1M guanidyna HCl, 0,4% Triton X100, 0,1% SDS, 1mM EDTA, 1mM PMSF).Ten produkt ma szeroki zakres zastosowań, zwykle używany do usuwania kwasów nukleinowych z produktów biologicznych, takich jak białka rekombinowane, szczepionki wirusowe, oraz skutecznego zmniejszania lepkości próbek lizatu białkowego, takich jak komórki, tkanki i mikroorganizmy.

 

2.Główne cechy

Źródło Rekombinowany E coli
Wygląd Ciekły
Czynność ≥ 250 jedn./μl

mielektroforeza

(Waga molekularna)

27,9±2,8 kDa
Czystość (mielektroforeza) ≥99%,≥90%
Bufor 20 mM Tris-HCl pH 8,0, 2mM MgCl2, 2mM NaCl, 50% Glicerol
Endotoksyna <0,25 EU/1000 U wg LAL
Optymalne pH 8,0-9,0
Optymalna temperatura 37℃
Punkt izoelektryczny 6,2
Kofaktor Mg2+

Jedna jednostka nukleazy jest zdefiniowana jako ilość enzymu, która powoduje ∆A260 wynoszące 1,0 (co odpowiada całkowitemu strawieniu 37 μg DNA) w ciągu 30 minut w 37°C, pH 8,0.

 

 

3.Rpolecam! Uszałwia

1. Przetwarzanie komórek:Usunąć pożywkę hodowlaną z przylegających komórek, przemyć PBS, dodać 1-2 ul totipotencjalnej nukleazy w 1 ml lizatu RIPA (lub innych lizatów komórek ssaków), inkubować w temperaturze pokojowej lub na lodzie przez 5-30 min, zebrać lizat Po odwirowaniu supernatant może być używany do dalszych eksperymentów.b.Po zebraniu zawieszonych komórek przez odwirowanie, dodać 1 ml roztworu do lizy RIPA (lub innego roztworu do lizy komórek ssaków) plus 1-2 ul totipotencjalnej nukleazy w probówce do wirowania, inkubować w temperaturze pokojowej lub na lodzie przez 5-30 min, zebrać roztwór do lizy, odwirować i weź w górę Eksperyment na dalszym etapie można przeprowadzić po wyczyszczeniu.

2. Próbka tkanki: Po wystarczającym zmieleniu 30-100mg tkanki zwierzęcej lub roślinnej, dodać 100-200uL lizatu i jednocześnie dodać 0,5-1uL totipotencjalnej nukleazy, inkubować w temperaturze pokojowej lub na lodzie przez 5-30min, zebrać lizat, odwiruj, aby pobrać supernatant. Możesz przeprowadzić dalsze eksperymenty.

3. Escherichia coli lub inne bakterie: Po pobraniu bakterii przez wirowanie są one poddawane lizie lizatem lub mielone i łamane, dodać 0,5-1uL Wszechmogącej Nukleazy na 1mL, inkubować w temperaturze pokojowej przez 5-30min, zebrać lizat, odwirować pobrać supernatant i kontynuować eksperyment.

Uwaga: Jeśli roztwór jest roztworem o dużej zawartości soli, kwaśnym lub zasadowym i zawiera wyższe stężenie detergentów i denaturantów, należy odpowiednio zwiększyć ilość enzymu lub czas inkubacji.

 

4.Stabilność przechowywania

Stabilność przechowywania: -20 ℃ w zakresie specyfikacji przez okres co najmniej 24 miesięcy.

Uwaga: nie zaleca się przechowywania produktu w temperaturze -70 ℃ lub niższej, ponieważ zamrożenie produktu spowoduje utratę aktywności

 

5. Zaleta produktu

Wolne od pochodzenia zwierzęcego: Brak egzogennego zanieczyszczenia wirusem, a w procesie produkcyjnym nie stosuje się żadnego materiału pochodzenia zwierzęcego.

Stabilna jakość: produkcja masowa może zapewnić stabilną i ciągłą produkcję seryjną. Nie ma różnicy między partią a jakością produktu jest stabilna.

Wysoka czystość: wyższa aktywność właściwa. Pozostałości białka gospodarza są mniejsze niż limity produktów biologicznych.

Zgodność z wymogami regulacyjnymi: Urządzenia produkcyjne i środowisko produkcyjne są zgodne z odpowiednimi wymogami regulacyjnymi, a proces produkcyjny jest w pełni zgodny z systemem jakości NSF ISO 9001:2015 i wytycznymi GMP.

Kompletne dokumenty jakości: możemy dostarczać odpowiednie regularne pliki wsparcia zgodnie z wymaganiami klientów.

 

6.Stosowanie

Ten produkt służy do zmniejszania lepkości komórek, tkanek lub lizatu bakteryjnego;usunąć kwas nukleinowy w rekombinowanym białku/rekombinowanym wirusie;usunąć interferencję kwasu nukleinowego podczas określania miana wirusa rekombinowanego za pomocą ilościowej PCR w czasie rzeczywistym;zapobiegać zlepianiu się komórek;zmniejszyć lepkość lizatu E. coli w celu poprawy Trudności w wirowaniu i filtracji w procesie oczyszczania;zwiększyć szybkość ponownego fałdowania białek ciałek inkluzyjnych;przygotowanie próbek do dwuwymiarowej elektroforezy żelowej.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Yaxin Biotechnology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss Eland

Tel: +8613482039151

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty