Dom

Shanghai Yaxin Biotechnology Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Shanghai Yaxin Biotechnology Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Shanghai Yaxin Biotechnology Co.,Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Chociaż jesteśmy pierwszą firmą, twoja firma pozostawiła na mnie bardzo głębokie wrażenie. Jesteś bardzo uczciwa firma.

—— Jim Holf

Dziękuję Ci bardzo. Twoje produkty są bardzo dobre. Następnym razem będę nadal kupować. Warto polecić firmę.

—— Susan Vird

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna

    Shanghai Yaxin Biotechnology Co., Ltd. Powstała w 2008 roku, jest wyspecjalizowanym producentem w dziedzinie rekombinacyjnych enzymów wyrażonych w systemie E. Coli w Chinach. Firma dostarcza wyłącznie produkty najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach klientom na całym świecie, a dzięki współpracy z firmami farmaceutycznymi i biotechnologicznymi Yaxin Biotechnology Ltd stale rozwija produkty seriers. Zarówno rekombinowana trypsyna, jak i rekombinowana karboksypeptydaza B, o najwyższej selektywności i specjalnej aktywności, są specjalnie stosowane w dziedzinie rekombinacji insuliny i analogów insuliny wytwarzanych przez naszych klientów na całym świecie.

    Rekombinowana trypsyna jest zgodna z normą USP 2015 "Enzymy stosowane jako materiał pomocniczy w produkcji farmaceutycznej - rekombinowana trypsyna" stosowana w hodowli komórkowej. Innym produktem w dziedzinie hodowli komórkowej jest rekombinowana aprotynina (inhibitor trypsyny, BPTI).

    YaxinBio nalega na "innowacje naukowe i technologiczne", posiadały niezależne prawa własności intelektualnej produktów. Głównymi produktami są: rekombinowana ludzka trypsyna (PRSS, RHT), rekombinowana świńska trypsyna (RPT), rekombinowana karboksypeptydaza B, rekombinowane białko A, rekombinowana chymotrypsyna, rekombinowana enterokinaaza, rekombinowana aprotynina (inhibitor trypsyny, BPTI), V8, i in.

    Doceniamy cel naszego przedsiębiorstwa jako ---- być profesjonalnym producentem rekombinowanych enzymów, służy producentom farmaceutycznym na świecie.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Yaxin Biotechnology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. zhao

Tel: +86-21-54336492

Faks: 86-21-54336593

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)